VIP Talks „Jak odnieść sukces nie gubiąc siebie?”

Już 28 stycznia, o godzinie 11:30, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach VIP Talks.

Tym razem spotkanie poprowadzi Marta Margolis (z domu Zaręba), Partner i Członek Zarządu odpowiedzialny za Sprzedaż i Marketing w Atheneum, globalnej platformie  ponad 500,000 ekspertów z 11 biurami na 4 kontynentach. W latach 2006-2012 Marta pracowała w firmie konsultingowej McKinsey & Company jako Kierownik Projektu (Engagement Manager). Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, Kierunku Finanse i Bankowość. W 2009 roku uzyskała także tytuł Master of Business and Administration (MBA) na INSEAD (Francja i Singapur).

Marta Margolis

Marta opowie o zakładaniu startup’u od podstaw, karierze w konsultingu oraz drodze od startup’u do dynamicznie rosnącej firmy z  ponad 300 pracownikami na 4 kontynentach i przychodami przekraczającymi 150 milionów PLN, rosnącej o 40% nawet w czasach kryzysu. Marta jest mamą 5-letniej Mili i 2-letniego Maxa, chętnie podróżuje i spędza czas z przyjaciółmi, więc odpowie też na odwieczne pytanie‚ jak to wszystko połączyć?

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu! Zachęcamy też do zadawania pytań w formularzu rejestracyjnym, na które pani Marta odpowie w trakcie spotkania.

Rejestracja trwa 25 stycznia włącznie.

Formularz rejestracyjny