VIP Talks „An Introduction to Design Thinking”

8 marca w godzinach 11:00-12:30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu VIP Talks. Tym razem w wyjątkowej formule, bo w języku angielskim!

Naszym gościem będzie Antonio Vivek, Principal – Learning & Development, w Infosys BPM. Antonio jest Certyfikowanym Profesjonalistą w Rozwoju Talentów (CPTD, USA) z ponad 18-letnim doświadczeniem. Jest certyfikowanym couchem oraz moderatorem dla wyższych stanowisk, projektuje i realizuje ukierunkowane na wyniki inicjatywy rozwoju umiejętności i zaangażowania pracowników, aby wspierać wyniki biznesowe.

Profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/vivekantonio/

Design thinking to skoncentrowane na człowieku podejście do rozwiązywania problemów w celu projektowania rozwiązań, które klienci pokochają.

Zaczyna się od zrozumienia niezaadresowanych potrzeb klienta, po czym następuje proces innowacji obejmujący identyfikację problemu, tworzenie idei, prototypowanie i testowanie – wszystko po to, aby zaprojektować produkt końcowy (produkt/usługę/proces/doświadczenie), który często przekracza oczekiwania klienta, a jednocześnie jest wykonalny finansowo.

Podczas tego warsztatu rozwiniesz zrozumienie podstawowych faz i metod myślenia projektowego oraz wykorzystasz poznane narzędzia do rozwiązania rzeczywistego problemu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Rejestracja trwa do 7 marca włącznie!

Formularz rejestracyjny