Relacja ze spotkania VIP Talks „Jak zrobić dobre cv i zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej online?”

W środę 27 stycznia odbyło się kolejne w tym roku akademickim spotkanie w ramach VIP Talks „Jak zrobić dobre cv i zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej online?” Wydarzenie poprowadzili Anna Dobrogosz-Golonko oraz Piotr Kałuża z ING Bank Śląskiego.

W trakcie spotkania goście opowiadali o najważniejszych elementach dobrego CV, przygotowaniu się do rozmowy online, prezentacji podczas rekrutacji tak, aby wypaść w najlepszy sposób. Pojawiły się także zagadnienia z punktu widzenia rekrutera, czyli o co może spytać i co jest dla niego ważne.

Uczestnicy spotkania bardzo pozytywnie ocenili wydarzenie, wskazując na profesjonalną organizację, przyjazną atmosferę stworzoną przez przyjaznych gości zachęcających do zadawania pytań. „Spotkanie bardzo pomocne, pozwoliło spojrzeć na rozmowę kwalifikacyjną oczami doświadczonego rekrutera.”, komentowali wskazując, iż otrzymali „bardzo dużo pomocnych informacji dotyczących pisania CV oraz przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych”.

Serdecznie dziękujemy pani Annie Dobrogosz-Golonko oraz panu Piotrowi Kałuży z ING Bank Śląskiego za tak wartościowe spotkanie!

Kolejne VIP Talks niebawem!